CYBERSECURITY CONFERENCE
FOR ENERGY SECTOR

Cybersecurity Conference for the Energy Sector

Grudniowa edycja konferencji CC4ES zostaje przełożona, ze względu na sytuację pandemiczną i znaczący wzrost zachorowań. Wkrótce podamy nową datę wydarzenia.

Przyszłoroczna edycja naszej konferencji CC4ES 2022 odbędzie się w dwóch odsłonach: jednodniowego Summitu i trzydniowej Konferencji.

Jednodniowy Summit odbędzie się na początku 2022 i będzie dostępny w wersji on-line, a trzydniowa Konferencja odbędzie się w maju lub czerwcu 2022 roku (dokładną datę podamy wkrótce) w wersji hybrydowej (w Warszawie i na żywo on-line).

Summit   Konferencja
TBA 2022   TBA 2022 TBA 2022 TBA 2022
Prelekcje   Prelekcje Warsztaty SANS Grid NetWars

Konferencja CC4ES jest ogólnopolską konferencją w całości poświęconą cyberbezpieczeństwu w sektorze energetycznym. Celem CC4ES jest zaprezentowanie najlepszych praktyk i aktualnych trendów światowych w zapewnianiu cyberbezpieczeństwa i przeciwdziałaniu atakom w sektorze energetycznym oraz przećwiczenie praktycznych rozwiązań technicznych.

Podczas konferencji są przeprowadzone praktyczne warsztaty z zakresu testów penetracyjnych, informatyki śledczej i analizy zagrożeń dla systemów przemysłowych. Światowej klasy eksperci i praktycy omawiają obecną sytuację na świecie i w Polsce oraz przedstawiają najskuteczniejsze rozwiązania do zapobiegania i przeciwdziałania cyberzagrożeniom. Ponadto odbędą się ćwiczenia praktyczne, których celem będzie podniesienie umiejętności uczestników, a także przekazanie im wiedzy na temat nowych oraz usprawnienia dotychczasowych metod obrony w zakresie technologii operacyjnych i informatycznych w czasie rzeczywistym, czyli SANS ICS NetWars.

Pandemia Covid-19

Ze względu na niemożność przewidzenia rozwoju sytuacji epidemicznej w naszym kraju i na świecie, zakładamy, że zarówno uczestnicy, jak i prowadzący będą mogli brać udział w wydarzeniu całkowicie on-line. Nikt nie będzie zobligowany do uczestnictwa w stacjonarnej wersji wydarzenia.

Pytania?

Zapraszamy do kontaktu – cc4es@pse.pl


Contact us: cc4es@pse.pl